Ofis ve İş Yeri Taşıma

Evden eve taşıma konusunda uzmanlaşmış Ankara nakliye firmamız, ofis taşıma işlerinizi de aynı hizmet kalitesi ile profesyonel bir şeklide gerçekleştirmektedir. Ofis taşıma işlerinin tüm detay ve inceliklerini bilen ve çalışmalarını bu doğrultuda müşteri memnuniyeti ilkesi ile tamamlayan ofis taşıma firmamız ile sorunsuz bir şekilde ve kısa sürede yeni iş yerinize taşınabilirsiniz.

Taşıma öncesi yapılan planlama dahilinde önce tüm eşyaların emniyetli bir şekilde ambalajlanması yapılır. Evraklar, klasör ve dosyalar en uygun kolilere güvenli olarak yerleştirilir. Ofisinizdeki elektronik eşyalar cinsine göre en uygun ambalaj malzemeleri ve kutu veya koliler kullanarak ambalajlanır.

Ofisinizde demonte edilmesi gereken dolap, masa, raf sistemleri gibi eşyalar marangozluk konusunda uzman elemanlarımız tarafından sökülür ve her bir parça ayrı ayrı ambalajlanarak emniyeti alınır.

Tüm eşyaların ambalajlanması bittikten sonra aracımıza aktarma işlemleri yapılır ve yeni adresinize taşıma işlemi başlar. Ofis taşıma işlerimizde de gerekiyorsa asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanmanız mümkündür.