Salon takımı ambalajlama sistemi
Beyaz eşyaları paketleme sistemimiz
Uzman kadromuzla tüm eşyalarınıza özel ambalaj paketleme yöntemiyle muhafaza altına alarak zarar görmesini minimum seviyeye getirmekteyiz

ambalajlama

Evden eve nakliyat işlemlerine başlamadan önce eşyalarınızın tamamı en iyi şekilde deneyimli kadromuz tarafından ambalajlanmaktadır. Nakliyat hizmetlerinin kalitesini belirleyen konuların başında gelen ambalajlama çalışması, müşteri memnuniyeti sağlanması bakımından en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Evinizdeki eşyalar aracımıza aktarılmadan önce, hasarsız ve kusursuz bir nakliyeyi temin etmek için en iyi ambalaj malzemeleri kullanılarak özenle paketlenmektedir.

Profesyonel Ambalajlama

Evinizdeki yemek masası, vitrin, gardrop gibi büyük ebattaki eşyalarınız marangozluk konusunda deneyimli elemanlarımızca demonte edilir ve çıkan her bir parça en iyi şekilde ambalajlanır. Demontesi yapılan bu tür eşyalarınız yeni evinize taşındığında tekrar monte edilir.

Büyük bir dikkat ile ambalajması yapılan eşyalarınız kamyonumuza yüklenerek yeni evinize taşımaya hazır hale getirilir. Eşyanın cinsine göre olması gereken en uygun malzemeler ile paketlenen eşyalarınız bu şekilde emniyet içinde yeni adresinize taşınır.